Як школярі громади змагалися в інтелектуальній грі "Магія інтелекту". ФОТО

Дата: 12.04.2024 10:03

10 команд з 4 гімназій та 5 ліцеїв громади змагалися в інтелектуальній грі "Магія інтелекту" серед учнів 3-4 класів.

10 квітня на базі Піддубцівського ліцею "прокачати мозок", випробувати себе у різних інтелектуальних кейсах зібралися школярі з усіх куточків Підгайцівської громади.

Учні сформували команди, придумали їх назви та девізи.

Інтелектуальна гра складалася з шести раундів, кожен з яких включав певні завдання.

Розпочали випробування з бліцу конкурсу у формі гри Kahoot. У грі "Чарівний мовознавець" учасникам пропонувалося за 90 с назвати якомога більше слів, зображених на картинках.

У 3 раунді школярі намагалися прочитати зашифроване слово, у 4 - назвати прізвище відомих українців за фото.

Захопливими виявилися завершальні "Конкурс капітанів" та гра "Таємна скринька".

Пізнавальні інтелектуальні змагання проходили у два етапи, адже переможців визначали між гімназіями та ліцеями громади.

Тож, 1 місце серед гімназій здобула команда "Гарячі серця" Хорлупівської гімназії, 2 місце у команди "Всезнайки" з Борохова, а 3 - у "Супергероїв" зі Звірова.

1 місце серед ліцеїв розділили дві команди "Чудова п'ятірка" з Підгайців та "Ерудити" з Лища; 2 - у "Супер леді" з Піддубців, а 3 у "Патріотів" з Липин.

Справжній інтелектуальний штурм, цікаві досліди та перетворення, організовані освітянами громади для школярів допомогли продемонструвати дітям свої найкращі сторони, мудрість, спритність, творчі здібності та вміння працювати у команді.

Фото без описуФото без опису

Вітаємо переможців та призерів, дякуємо організаторам та ініціаторам гри "Магія інтелекту" за чудову ініціативу.