Про відмову продавця видати фіскальний чек можна повідомляти 24/7

Дата: 12.04.2024 09:27

Фото без опису

Через чат-бот «StopViolationBot» в месенджері Telegram кожен споживач може повідомити про відмову продавця видати фіскальний чек, про це інформують у секторі інформаційної взаємодії  ГУ ДПС у Волинській області.

Тобто, в будь-який час доби та в будь-якому місці перейдіть за посиланням https://t.me/StopOverpriceBot  та поінформуйте податкову службу про:

• незастосування РРО/ПРРО, невидачу чеків;
  • відмову у розрахунку банківською карткою;
  • завищення цін на продовольчі товари, лікарські засоби;
  • неоформлення трудових відносин з найманими працівниками;
  • здійснення господарської діяльності без державної реєстрації.

Отримана від вас через чат-бот «StopViolationBot» інформація про можливі порушення законодавства досліджується та перевіряється працівниками податкової служби, а у випадку підтвердження наданої інформації вживаються відповідні заходи реагування, в тому числі перевірки.

Пам’ятайте! Якщо вам відмовили у видачі фіскального чека – вам відмовили у захисті.

ВІДЕО ПО ТЕМІ

Сектор інформаційної взаємодії  ГУ ДПС у Волинській області