У центрі села Хорлупи з'явився затишний сквер

Дата: 10.04.2024 11:35

Замість занедбаної території у центрі села Хорлупи з'явився затишний сквер.

Жителі Хорлуп отримали чудове місце для відпочинку.

Затишний скверик вдалося облаштувати завдяки об'єднанню зусиль сільської ради, місцевих жителів та місцевого бізнесу.

Староста Василь Грудік розповів, що на цьому місці колись були чагарники та захаращене складське приміщення.

Ще восени 2023 на прохання жителів старостату, коштом місцевого бюджету сільська рада здійснила благоустрій території для відпочинку.

Місцеві жителі, спільно з працівниками КП прибрали та розчистили місцевість.

Фото без описуФото без опису

"Навесні минулого року навколо ми посадили сосни та берези. А вже цьогоріч, місцевий підприємець Олексій Вершинін власноруч з дерев'яних полетів виготовив три дизайнерські лавки.

Природа тут гарна, повітря чисте, тож, радіємо, що вдалося облаштувати місце відпочинку і відновлення для наших жителів.

Дякуємо всім, хто підтримав ініціативу з облаштуванням скверу у такий нелегкий для країни час. Наші жителі завжди активно допомагають захисникам, підтримують та ініціюють збори на армію, працюють, щоб покращити місце, у якому живуть", - розповів Василь Грудік.