Пошук

Стало відомо хто переміг у відбіркових змаганнях допризовної молоді серед ліцеїв Підгайцівської громади

Дата: 09.04.2024 12:39
Кількість переглядів: 66

8 квітня на стадіоні с. Лище відбулись відбіркові спортивні змагання між ліцеями серед допризовної молоді.

Фото без опису

Боротьба за першість була напружена, адже учасники брали участь у різних видах боротьби:

✅підтягування на перекладині;

✅біг 100 м;

✅ біг 1500 м;

✅ метання гранати;

✅стрільба з пневматичної гвинтівки.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Переможців визначали у командному та особистому заліках.

У командному заліку ІІІ місце у спартакіаді з допризовної молоді посіла команда Романівського ліцею, ІІ місце – команда Піддубцівського ліцею, а переможцями стала команда у складі ліцеїстів Лищенського закладу освіти.

В особистому заліку найкращими у бігу на 100 м виявилися школярі з Романова, на 1500 м - з Піддубців, метання гранати - з Романова, підтягування на перекладині  - з села Лище, стрільба з пневматичної гвинтівки - з Підгайців.

Фото без описуФото без опису

Щиро вітаємо всіх переможців та призерів!

Дякуємо учасникам змагань та їх тренерам за гарні результати, за натхненну боротьбу!

Дякуємо Збройним силам України  за захист і можливості для молоді займатися улюбленими видами спорту!