Вихованці підгайцівської секції з видів боротьби поповнили скарбничку нагород новими медалями

Дата: 03.04.2024 16:36

Наприкінці березня спортсмени Підгайцівської секції КЗ "ВОДЮСШ" з видів боротьби», тренер Роман Качковський, брали участь у традиційному відкритому турнірі з дзюдо «Олімпійські надії» міста Рівне.

Понад сотня юних спортсменів з Волинської, Рівненської областей, міст Дубно, Рівне та Луцька змагалися за призові місця турніру.

Наші спортсмени проявили борівський характер, жагу до перемоги та привезли з турніру 12 нагород різного ґатунку.

Тож, переможцями у своїх вікових категоріях стали:

2015-2016 р.н.:

Чумак Святослав 1 місце;

Назарук Ілля 1 місце;

Луценко Матвій 1 місце;

Майко Макар 2 місце;

Чумак Олександр 2 місце;

Янчук Кирил 3 місце.

2013-2014 р.н.:

Юртаєв Олексій 1 місце;

Якимлюк Кирил 1 місце;

Остаповець Матвій 1 місце;

Сиротюк Тимофій 3 місце;

Романюк Тимофій 3 місце;

Цикалюк Богдан 2 місце;.

Вітаємо юних спортсменів та тренера з успіхом. Бажаємо нових досягнень та перемог!