"Окупантам кришка": у селі Підгайці перейняли естафету Хорлуп та встановили металеве серце для збору пластикових кришечок

Дата: 02.04.2024 15:48

"Все можливо, коли поруч є люди, які тебе підтримують», - такими словами розпочала свій допис у мережі Фейсбук активна жителька Хорлупівського старостату Мар'яна Вовк.

Волонтерка стала ініціаторкою встановлення першого металевого серця зі збору пластикових кришечок у селі Хорлупи Підгайцівської громади.

На фото Серце для збору пластикових кришечок, встановлене у селі Хорлупи Підгайцівської громади.

Збір пластикових кришечок різних форм і розмірів давно є звичною практикою для міст України та Європи. "А Хорлупи не Європейське село? Ця ідея не давала мені спокою. До кого звернутися за допомогою та підтримкою? Один дзвінок до Івана Миколайовича і питання вирішене!На другий день - ескіз серця вже готовий. А у вечері вже пофарбували СЕРЦЕ", - розповіла Мар'яна.

Радіємо, що ідея встановлення такого "романтичного" пункту зі збору пластикових кришечок у селі Підгайці була підтримана колективом Підгайцівської сільської ради.

Тож, наразі розпочато збір матеріалу від харчових пляшок. Така акція триває по всій території України. Збір відбувається в рамках всеукраїнського проєкту «Крила» і проходить під девізом «Ворогам кришка!» 💪🏻

У контейнер - сердечко потрібно опускати тільки чисті кришки від:

✅будь-яких пластикових пляшок;

✅тетра паків.

Таким чином вирішується дві проблеми - екологічна та соціальна.

Закликаємо усіх небайдужих жителів та гостей села не стояти осторонь, а приєднуватись до акції.

Кришечки будуть передані волонтерам, які допомагають ЗСУ.

Щиро дякуємо майстру з села Хорлупи Івану Миколайовичу за роботу, Мар'яні Вовк, старості Василю Грудіку та колективу сільської ради за підтримку ініціативи у Підгайцях.