Діти за безпечне майбутнє-2024: у закладах середньої освіти Підгайцівської сільської ради оголошено огляд творчих робіт

Дата: 02.04.2024 15:46

Створіть колективно чи особисто відеоролик, кліп, мультфільм, макет, малюнок, плакат чи виріб (з бісеру, дерева, пластика, металу, паперу) та надішліть на електронну адресу відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради.

Тематика:

• ДСНС України – на варті безпеки дітей і дорослих;
  • Юні рятувальники – за безпечне майбутнє;
  • Будь обережним: не зачіпай вибухонебезпечні предмети і речовини;
  • Дотримуйся правил безпеки на водоймах (взимку і влітку);
  • Порядок дій на випадок пожеж або надзвичайних ситуацій;
  • Дитина і сірники – чекай біди;

Пожежно-рятувальна техніка та первинні засоби пожежогасіння.

Роботи учасників Огляду можуть бути передані для поповнення спеціальних експозицій на виставці-музеї цивільного захисту, підрозділах ГУДСНС у Волинській області, навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД області, обласної організації ДПТ України.

Роботи переможців будуть направлені організаторами для участі в оглядах/конкурсах, що проводяться ДСНС України.

І етап (територіальний) огляду робіт триватиме до 30 квітня 2024 року.

Детальні умови участі за посиланням: https://rada.info/.../95615df028adaee60e74c5ef4198742d.docx

Бажаємо успіху!