У будинку культури села Звірів виготовляють маскувальні сітки для оборонців

Дата: 01.04.2024 12:30

Півтора роки жителі Олександрії, Звірова та Новокотова збираються разом, щоб виконувати замовлення бійців на маскувальні сітки у найгарячіших напрямках.

За цей час волонтерка Ганна Дмитрівна спільно з небайдужими жителями старостату передали на фронт кілька десятків маскувальних сіток.

Волонтери по всій країні працюють, щоб допомогти нашим Героям, вберегти їх життя, техніку, позиції.

Потреба у маскувальних сітках стабільна, змінюються лише кольори: весною та влітку вони зелені, восени — жовті, взимку — білі.

Дякуємо всім жителям громади які вболівають за Україну  і роблять все можливе для наближення перемоги.