Ваучер на навчання: нові можливості працевлаштування

Дата: 29.03.2024 09:24

Серед популярних проєктів служби зайнятості є надання ваучера на навчання. Це документ, що дає змогу окремим категорія громадян безоплатно підвищити кваліфікацію або отримати нову професію за затвердженим Міністерством економіки переліком зі 124 професій та спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер. Вартість ваучера не може перевищувати 10-кратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (на сьогодні це більше 30 тис. грн). Така можливість надається громадянам, які не зареєстровані в службі зайнятості як безробітні, мають  професійно-технічну чи вищу освіту. Подати заявку на отримання ваучера можна онлайн або в паперовому вигляді.

Протягом 2023 року ваучер на навчання отримали 18 тис. українців та українок, з початку 2024 року – вже 6 тисяч.