Команда волейболісток з Підгайцівського ліцею здобула перемогу у другому етапі змагань серед ліцеїв громади

Дата: 11.03.2024 15:00

Команда волейболісток з Підгайцівського ліцею здобула перемогу у другому етапі змагань з волейболу для дівчат серед ЗЗСО громади.

Турнір проходив 8 березня на базі Підгайцівського ліцею в рамках участі громади у спортивному проєкті - всеукраїнські змагання «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Змагалися спортсменки до 2009 р.н. з сіл Лище, Підгайці, Піддубці та Романів.

Ігри проходили за круговою системою.

В результаті, призові місця розподілились наступним чином:

1.Підгайцівський ліцей

2. Лищенський ліцей

3. Піддубцівський ліцей

4. Романівський ліцей

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та кубками КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з гарними результатами та бажаємо високих спортивних досягнень.

Дякуємо Збройним Силам України!!! Всім нам Миру.