Відбулась презентація книги Майї Романюк «Кросна долі»

Дата: 08.03.2024 11:52

7 березня в бібліотеці – філії с. Липини відбулась презентація книги Майї Романюк «Кросна долі».

Педагогиня Липинського ліцею, історикиня за освітою й письменниця за покликанням, довго виношувала задум написання книги про свою родину крізь призму історії.

Емоційно, з душею та неабияким знанням історії в цілому та рідного краю зокрема, авторка знайомить читача з подіями, які відбувалися з членами її родини.

Під час презентації авторка розповіла про свій творчий шлях, перспективи та залюбки подарувала бібліотеці села Липини свої книги.

В цей день звучали рядки поезії Ліни Костенко у виконанні Інни Вілігурської під супровід мелодії гри на бандурі у виконанні Ірини Ушканової.

Слова захоплення та вдячності лунали на адресу авторки книги від Ніни Сотнік, Людмили Кальчук, Тетяни Горбач, Неоніли Пастощук.

Захід пройшов у теплій та приємній атмосфері.

"Прекрасна книга «Кросна долі» чудової авторки Майї Романюк! От просто любов з першої сторінки! Щиро радію, що відбулася презентація, пишаюся, що знаю Майю Євгенівну особисто і дякую за чудову книгу", - поділилася своїми враженнями Світлана Зінкевич.