Подякою Голови Волинської обласної ради відзначили колектив відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради

Дата: 07.03.2024 16:31

6 березня, під час розширеного засіданні колегії Департаменту культури, молоді та спорту ОВА подяками обласної ради були відзначені колективи відділів культури, туризму, охорони культурної спадщини трьох територіальних громад Волині.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, добросовісне виконання професійних обов'язків, а також вагомий внесок у розвиток та популяризацію культури і мистецтва України відзначили працівників відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради.

Вітаємо з такою вагомою відзнакою КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради, бажаємо колективу творчої наснаги та успішної реалізації нових проєктів.

"Щиро дякуємо за наполегливу й невтомну працю прекрасному колективу КЗ "Центр культури, туризму, молоді та спорту " Підгайцівської сільської ради.

Ця Подяка - визнання вашої роботи та ще один вклад у скарбничку нагород Підгайцівської громади!", - розповіла в.о. начальниці Відділ освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівськоі сільської ради Світлана Зінкевич.