Керівники клубних установ та бібліотек-філій Підгайцівської сільської ради окреслили напрямки співпраці у 2024 році

Дата: 29.02.2024 14:16

Днями у залі засідань Підгайцівської сільської ради відбулась робоча нарада для керівників, працівників бібліотек-філій та закладів культури громади.

В.о начальниці відділу освіти, культури, молоді та спорту Світлана Зінкевич привітала працівників бібліотек та клубних закладів та побажала їм плідної роботи. "Активна діяльності ваших закладів під час воєнного стану важлива. Бібліотеки і клубні установи залишаються місцем зустрічі наших жителів, осередками волонтерської діяльності, допомоги нашим Захисникам, психосоціальної підтримки людей, молоді".

Під час наради присутні напрацювали тематику спільних культурно-просвітницьких заходів та визначили пріоритетом у роботі підтримку ЗСУ та національно патріотичне виховання.

КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради

Бібліотеки-філії Підгайцівської сільської ради