На війні загинув Герой Оверчук Юрій Петрович

Дата: 26.02.2024 16:10

На війні загинув Герой з села Хорлупи Оверчук Юрій Петрович.

Молодший сержант, командир механізованого відділення - командир машини 1978 року народження, вірний військовій присязі загинув 21 лютого в результаті поранення у стрілецькому бою з противником поблизу села Терни Лиманського району, захищаючи Батьківщину.

Щирі співчуття рідним та близьким загиблого захисника України. Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі.

У вівторок, 27 лютого, об 11:00 годині у Кафедральному соборі Святої Трійці у Луцьку відбудеться відспівування військовослужбовця.

Поховають Юрія Оверчука у секторі військових поховань на міському кладовищі у селі Гаразджа.