На війні загинув 44 - річний Воїн Литвинчук Сергій Олексійович з села Звірів

Дата: 26.02.2024 14:54

На війні загинув 44 річний Воїн Литвинчук Сергій Олексійович з села Звірів. Важка втрата для Підгайцівської громади та всієї України.

Життя Героя обірвалося при виконанні бойового завдання під час мінометного обстрілу 23 лютого 2024 року поблизу н.п. Невське Луганської обл.

Стрілець-оператор стрілецької роти був призваний до ЗСУ у травні 2023 року.

Повідомляємо орієнтовний графік поховання:

27 лютого о 16:00 тіло Героя прямуватиме від Бюро судово-медичної експертизи на Стефаника до села Звірів Підгайцівської громади.

О 16:30 27.02.24 р. в селі Звірів на початку вулиці Центральної зустрічаємо кортеж Героя живим коридором та проводжаємо до рідної домівки;

Поховання захисника відбудеться 28 лютого.

Об 11:00 - Кортеж Героя прямуватиме від дому до Церкви Воскресіння Господнього с. Звірів, де об 11:30 розпочнеться чин похорону;

Орієнтовно о 12.30 відбудеться поховання на місцевому кладовищі села Звірів.

Вічна пам'ять Герою! Щирі співчуття рідним та близьким загиблого Захисника України!