У Підгайцях вшанували героїв Революції Гідності
20 лютого, в День Героїв Небесної сотні біля пам'ятного знаку у селі Підгайці відбулась громадська панахида за загиблими під час Революції Гідності.
До стели Героїв Небесної Сотні поклали квіти.
Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк, колектив сільської ради, відділу освіти, культури, молоді та спорту згадали про буремні події Революції Гідності, про величезну громадянську відвагу та силу духу українців.
Панахиду за людьми, які загинули внаслідок розстрілів на Майдані Незалежності у 2014 році провів отець Андрій, настоятель Звірівського храму. Він розповів, що вшановуючи новітніх Героїв ми повинні усвідомити, наскільки важливо не лише пам'ятати й шанувати їх подвиг, а і єднатись українським народом для того, щоб докладати максимум зусиль кожного з нас заради спільної Перемоги.
"Пам’ятаймо, шануймо подвиги наших Героїв, які своєю мужністю та відвагою, без зброї у руках змінили курс розвитку держави. Дякуємо нашим збройним силам, які сьогодні зі зброєю у руках захищають Батьківщину. Гуртуємося у спільній боротьбі за свободу і незалежність України. Вічна шана і слава Героям", - розповів Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк.