"Героїв Сотня в небо полетіла": відбувся благодійний вечір пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2024 09:14

18 лютого у БК села Липини відбувся благодійний Вечір пам'яті Героїв Небесної Сотні "Героїв Сотня в небо полетіла".

Вшанування пам'яті Героїв Майдану, які віддали своє життя за нашу рідну землю, за Україну розпочали з інсценізації буремних подій, які відбувались на Майдані.

Завдяки сценічним декораціям та акторській майстерності учнів Липинського ліцею, підтримці голови Молодіжної ради на сцені відтворили історичні факти та події Револю‌ції гі‌дності.

Глядачі змогли до глибини душі відчути жорстокість беркуту, під час розгону мітингувальників.

Фото без описуФото без опису

Паралельно, у холі БК працювала виставка на військову тематику, яку спільними зусиллями організували староста та волонтери, а на великому екрані у залі транслювалися події Революції гідності у записі.

Під час благодійного вечора на сцені БК виконували пісні майдану та демонстрували творчі номери аматори сцени з Романова, Борохова, Піддубців, Липин.

Фото без описуФото без опису

Щемно акапельно було виконано гімн України художньою керівницею БК с.Борохів Нетепчук Катериною.

Зі сльозами на очах слухали глядачі «Пливе кача» у виконанні Ганни Левчук та Ігора Баранюка.

Завершили благодійний захід виступом Заслуженого народного ансамблю пісні й танцю України "Колос".

Фото без описуФото без опису

Спільними зусиллями організаторів, виконавців та глядачів 3600 гривень вдалося спрямувати через місцевого волонтера на підтримку ЗСУ.