Стало відомо хто переміг у змаганнях за Першість Підгайцівської громади з волейболу

Дата: 19.02.2024 09:00

6 лютого відбулись змагання за Першість Підгайцівської громади з волейболу серед 5 ліцеїв.

У ЗЗСО громади волейбол став традиційним видом спорту, який є популярним серед учнів, тож змагання були цікавими та запеклими. Юні спортсмени демонстрували яскраву командну гру, насичену боротьбу та незабутні гострі моменти.

Фото без описуФото без опису

Ігри проводились за круговою системою та в результаті змагань команди розподілили такі місця:

1 місце - Лищенський ліцей;

2 місце - Підгайцівський ліцей;

3 місце - Романівський ліцей.

4 місце - Піддубцівський ліцей;

5 місце - Липинський ліцей.

Вітаємо переможців.

Щиро і безмежно дякуємо ЗСУ за можливість проводити змагання для дітей в цей нелегкий час.