У Липинах відбувся територіальний огляд-конкурс читців Лесі Українки

Дата: 16.02.2024 15:33

У Центрі культури, туризму молоді та спорту Підгайцівської сільської ради 16 лютого відбувся територіальний огляд-конкурс читців, присвячений 153-й річниці від дня народження Лесі Українки " Горить зоря її поезії над краєм".

Піддубці, Борохів, Вишнів, Звірів, Воротнів, Крупа, Липини, Романів, Пальче, Гаразджа - шанувальники творчості видатної поетеси з'їхалися з усіх куточків громади.

Юні таланти презентували твори Лесі Українки, а компетентне журі оцінювало виконавську майстерність, манеру виконання та сценічну культуру декламаторів.

Фото без описуФото без описуФото без опису

У цей день зі сцени будинку культури села Липини лунали мелодійні вірші, глибокі уривки творів видатної поетеси.

Фото без описуФото без опису

У день Єднання присутні об'єдналися у глибокій любові  та до глибини душі поринули у творчість Лесі Українки.

Було важко визначити переможців серед різноманіття талантів громади. Порадившись, члени журі відзначили кращих з кращих до участі у обласному етапі конкурсу.

Призерів нагородили грамотами, подяками та подарунками.

Фото без описуФото без опису

Тож вітаємо переможців у різних вікових категоріях:

• 1 місце: ст. категорія Колтонюк Діана (Борохів); середня категорія Чепель Анастасія (Лище), молодша категорія Гамалійчук Ніна (Липини);
  • 2 місце: ст. категорія Шевчук Анна (Пальче), Писарук Вікторія (Крупа); середня категорія Горобець Соломія (Піддубці); Рокицький Тимофій (Липини), Бондар Софія (Звірів); Пархомук Михайло (Романів);
  • 3 місце: середня категорія Матіюк Вікторія (Гаразджа), Мамець Юлія (Вишнів); молодша категорія Нахамець Владислав (Воротнів).