Керівникам закладів освіти та вихователям дитсадків підняли зарплату

Дата: 13.02.2024 16:35

Фото без описуКерівникам закладів освіти (ЗО) та вихователям дитсадків підняли зарплату.

Таке рішення прийняли депутати під час чергової 36-ї сесії Підгайцівської сільської ради.

✅Зокрема, у першому півріччі 2024 вихователям ЗДО встановлено надбавку за складність та напруженість у розмірі 10% від посадового окладу зі збереженням максимально допустимого законодавством рівня розміру надбавки за престижність професії - 30%.

✅Керівникам закладів освіти надбавку за складність і напруженість встановили у розмірі від 10-50%, залежно від наповнюваності контингентом учнів (вихованців) та режиму роботи ЗО (очного чи дистанційного).

"Хочемо зазначити, що усі доплати та надбавки для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти здійснюються коштом місцевого бюджету. Тому, дуже приємно, що освітян дошкільних закладів нашої громади підтримують. Дякуємо за це засновнику й депутатському корпусу Підгайцівської сільської ради", - розповіла в.о. начальниці відділу освіти, культури, молоді та спорту Світлана Зінкевич.