У традиційному турнірі пам’яті з волейболу перемогли господарі змагань

Дата: 12.02.2024 11:29

11 лютого у селі Підгайці відбувся традиційний турнір з волейболу пам’яті воїнів-інтернаціоналістів Валерія Шиманського, Віктора Ткачука та пам’яті загиблих захисників у боротьбі за Свободу і Незалежність України.

Учасники та гості змагань схилили голови, хвилиною мовчання вшановуючи героїв- земляків, які віддали свої життя за Україну.

Під час відкриття турніру, з вітальним словом до спортсменів звернулися Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк та голова Волинської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану Григорій Павлович.

У запеклій спортивній боротьбі між чотирма командами з Підгайців, Воютина, Лаврова та Жидичина, перемогу здобула збірна команда господарів змагань з Підгайців.

Друге місце у спортсменів з Лаврова, третє у волейболістів з Воютина.

Вітаємо наших спортсменів з Перемогою!

Призерів змагань було нагороджено кубками, медалями та грамотами.