33 мільйони спрямують на підтримку обороноздатності у Підгайцівській громаді

Дата: 09.02.2024 18:45

33 млн спрямують на підтримку обороноздатності з місцевого бюджету Підгайцівської громади у 2024 році.

Такі рішення за результатами 2-х чергових сесій 35-ї та 36-ї прийняли депутати Підгайцівської сільської ради 8-го скликання.

Нагадаємо, 22 грудня 2023 року у бюджет Підгайцівської сільської ради заклали понад 15,5 млн. грн на ЗСУ.

9 лютого, під час чергової 36-ї сесії, здійснюючи розподіл вільних залишків бюджету 2024 року, депутатський корпус головним пріоритетом визначив забезпечення заходів національної безпеки та оборони, оперативного та якісного виконання завдань, покладених на військові підрозділи та інші складові сил національної безпеки та оборони, належне матеріально-технічне забезпечення у відповідності до фінансових можливостей місцевого бюджету.

Таким чином, за рахунок перерозподілу вільних залишків на потреби оборони виділили ще 17,5 млн. грн.

Заплановані фінансові ресурси будуть спрямовані за програмами оборонного спрямування, в тому числі на закупівлю безпілотників, засобів нічного бачення та на інші потреби у відповідь на офіційні запити військових частин.

Ще одним вагомим пріоритетом у розподілі фінансових ресурсів місцевого бюджету 2024 року було визначено забезпечення належних умов та будівництва споруд цивільного захисту (укриттів) у закладах освіти громади, на що у відповідності до прийнятих рішень, депутати направили левову частку коштів вільних залишків бюджету 2024 року у сумі 49 млн. грн.