Стало відомо хто переміг у Першості Підгайцівської громади з баскетболу серед юнаків

Дата: 09.02.2024 11:31

В рамках проєкту «Спортивні Ігри школярів Волині 2024» днями в громаді проходили змагання з баскетболу серед юнаків.

За першість серед ліцеїв змагалися команди з Підгайців, Лища, Піддубців, Романова та Липин.

Призові місця розподілились наступним чином:

І місце - команда Лищенського ліцею;

II місце - команда Піддубцівського ліцею;

III місце - команда Липинського ліцею.

Призерів змагань нагородили грамотами та медалями КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради

Вітаємо переможців, дякуємо спортсменам за участь.

Нагадаємо, що найкращі спортсмени у різних видах першостей на місцевому рівні сформують збірну команду до участі у зональних і фінальних змаганнях XX Спортивних ігор школярів Волині.