Важка втрата для Підгайцівської громади: підтвердили загибель Героя, жителя села Підгайці Мигдаля Романа Володимировича

Дата: 07.02.2024 09:58

На жаль, тривалі надії та сподівання усіх нас не виправдалися.

Стало відомо, що зниклий безвісти 21 липня 2023 року під час мінометного обстрілу в районі населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області Герой Мигдаль Роман загинув.

Сміливий воїн, командир 2-го розвідувального відділення розвідувального взводу 2 механізованого батальйону сержант Роман Мигдаль мужньо боронив Батьківщину та всіх нас від підступного та безжального ворога.

Захисник був нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня Указом президента України № 350/2023 від 24 червня 2023 року.

Схиляємо голови у глибокій скорботі.

Підгайцівська громада висловлює співчуття дружині, сину, донці, батькам та родині загиблого Героя.

Про час і місце зустрічі полеглого, його поховання повідомимо завтра.

Шана і слава Герою.