Біатлоніст Кирило Кульчицький виборов бронзу на Гімназіаді з лижних гонок в м. Скольне

Дата: 06.02.2024 16:14

16-річний біатлоніст Кирило Кульчицький, який навчається у Підгайцівському ліцеї виборов бронзу на Гімназіаді з лижних гонок в м. Скольне.

На початку лютого, в м. Скольне Львівської області впродовж 3-х днів проходила шоста зимова Гімназіада з лижних гонок.

Приємно відзначити, що у заключний день змагань Кирило Кульчицький у гонці вільним стилем виборов бронзову нагороду!

Щиро вітаємо Кирила та його тренера Романа Андрійчука з нагородою.

Цей вид спорту активно підтримується в громаді. Аби допомогти Кирилу підготуватись до всеукраїнських змагань, напередодні у КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради передали йому новий набір якісного професійного оснащення.

Тож, бажаємо Кирилові нових спортивних досягнень та нагород!