Підтвердили загибель воїна Слесарука Дмитра Віталійовича

Дата: 05.02.2024 14:54

Вірили, сподівалися, та дива не сталося.

Підтвердили загибель воїна Слесарука Дмитра Віталійовича, жителя села Діброва Підгайцівської громади, який вважався зниклим безвісти.

Родину Захисника сповістили, що їх син, навідник десантно-штурмового взводу, солдат, 1994 року народження, вірний військовій присязі загинув у бою за Батьківщину.

Дмитро Слесарук вважався зниклим безвісти від 2 червня 2022 року у н.п. Довгеньке Ізюмського р-ну Харківської обл.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким з приводу непоправної втрати загиблого за Україну Героя.

Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Вічна шана і Слава Герою. Хай душа загиблого воїна знайде вічний спокій…

Інформацію про поховання надамо пізніше.