Стартували перші змагання В рамках проєкту "Спортивні Ігри школярів Волині 2024"

Дата: 02.02.2024 14:35

В рамках проєкту Спортивні Ігри школярів Волині 2024 сьогодні на базі Підгайцівського ліцею розпочали перші змагання з баскетболу серед дівчат.

За першість серед ліцеїв змагалися команди з Підгайців, Лища та Піддубців.

Призові місця розподілились наступним чином:

🥇І місце - команда Підгайцівського ліцею;

🥈II місце - команда Лищенського ліцею;

🥉III місце - команда Піддубцівського ліцею.

Шкільні ігри 2024 року в громаді будуть проведені серед юнаків та дівчат у різних видах спорту:

- Баскетболу;

- Волейболу;

- Настільного тенісу;

- ”Козацького гару”4

- “Cool Games”;

- Легкої атлетики;

- Спортивного орієнтування;

- Футболу;

- Шахів;

- Шашок.

Переможці у різних видах першостей на місцевому рівні сформують збірну команду до участі у зональних і фінальних змаганнях XX Спортивних ігор школярів Волині.

“Підгайцівська громада всебічно та активно долучається до змагань та першостей, адже розвиток фізичного виховання та спорту - один з наших пріоритетів. Тож, сьогодні вітаю школярів громади, наших юних спортсменів зі стартом у спортивних іграх Волині, бажаю успіхів на шляху до Перемоги!”, - розповів Олександр Бляшук - заступник Підгайцівського сільського голови

Переможців та учасників змагань нагородили грамотами та медалями КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради