Відпочинок для членів сімей осіб, які загинули на базі санаторію «Лісова пісня» та «Пролісок»: перелік документів

Дата: 01.02.2024 15:14

Управління соціальної та ветеранської політики Луцької райдержадміністрації Волинської області інформує щодо відпочинку для членів сімей осіб, які: загинули (пропали безвісти) або померли внаслідок антитерористичної операції та/або проведення операції Об’єднаних сил, Захисників і Захисниць України, сім’ям осіб, які загинули або померли внаслідок Революції Гідності у комунальних санаторно-курортних закладах області.

У 2024 році безкоштовний відпочинок терміном 7 днів буде проводитися на базі Волинського обласного санаторію «Лісова пісня» та комунального підприємства санаторій матері і дитини «Пролісок».

Необхідно надати такі документи:

Для сімей загиблих – заява, копія посвідчення члена сім’ї загиблого (виданого структурними підрозділами соціального захисту), довідка (для неповнолітніх дітей);

Для членів сімей безвісти зниклих – заява, паспорт, витяг з Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, сповіщення про те, що військовослужбовець рахується безвісти зниклим, свідоцтво про народження військовослужбовця (для батьків), свідоцтво про одруження (для дружин), свідоцтво про народження (для дітей).

Разом з тим повідомляємо, що санаторій Пролісок розпочинає роботу з 05 лютого 2024 року, санаторій Лісова пісня з березня 2024 року.

Заява на відпочинок у 2024 році.