У Підгайцівській громаді останню земну шану віддали Захиснику України з села Лище Жданюку Вячеславу Петровичу

Дата: 01.02.2024 14:45

1 лютого 2024 року у Підгайцівській громаді попрощалися із загиблим воїном Жданюком Вячеславом Петровичем, який боронив нашу Батьківщину від російських загарбників.

Стрілець-помічник гранатометника аеромобільного батальйону загинув 19 січня 2024 року поблизу населеного пункту Кліщіївка на Донеччині, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність.

Вячеслав Жданюк народився 6 жовтня 1980 року. З дитинства проживав, навчався та працював у селі Лище. Односельці запам’ятали його як добру та  щиру людину.

Віддати останню шану загиблому Герою прийшли жителі громади, представники влади, військовослужбовці, які навколішки зустрічали та проводжали траурний кортеж вулицями села Лище.

Чин похорону військовослужбовця священнослужителі звершили у церкві Різдва Іоанна Хрестителя.

Зі всіма військовими почестями тіло Героя віддали землі у місці останнього спочинку на кладовищі села Лище.

У загиблого захисника залишились матір та сестра.

" Герой віддав найдорожче - своє життя за Україну і кожного з нас. Його прізвище золотими літерами навіки вписане в історію Батьківщини. Низько схиляємо голови у скорботі, шані та подяці загиблому Герою", - останні слова шани лунали Герою.