Оголошення про громадські слухання з питань обговорення генеральних планів сіл Борохів та Лище

Дата: 01.02.2024 09:00

До уваги жителів громади!

07  березня 2024 року о 11 годині 00 хвилин в приміщенні будинку культури села Борохів Луцького району відбудуться громадські слухання з питання обговорення генерального плану  с. Борохів.

07 березня  2024 року о 14 годині 30 хвилин в адмінприміщенні в с.Лище Луцького району Волинської області відбудуться громадські слухання з питання обговорення генерального плану  с. Лище.

Замовник – Підгайцівська сільська рада
Розробник – ТзОВ "ГЕО-ЛЕНДС"

Ознайомитися з проектом документу державного планування, а також отримати додаткову інформацію можна за адресою:  45602, Волинська обл., Луцький р-н, с. Підгайці.

Зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування подаються до Підгайцівської сільської ради.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто до 01.03.2024 року включно.
Подання пропозицій щодо проекту слід оформляти відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555.

с. Борохів Генеральний план

с. Лище Ненеральний план