У громаді оголошено жалобу: 1 лютого останню земну шану віддаймо Захиснику України з села Лище Жданюку Вячеславу Петровичу

Дата: 31.01.2024 08:39

Завтра, 1 лютого Підгайцівська громада останню земну шану віддасть Захиснику України з села Лище Жданюку Вячеславу Петровичу.

У громаді оголошено жалобу.

Повідомляємо, що тіло загиблого Героя о 10:30 забиратимуть від Волинського обласного бюро судово-медичної експертизи на вулиці Стефаника та везтимуть до села Лище вулицею Центральна.

Гідно живим коридором зустрінемо траурний кортеж Героя, який прямуватиме селом Лище до церкви Різдва Іоанна Хрестителя, де відбудеться чин похорону.

Далі процесія рухатиметься пішою ходою на кладовище, що на вулиці Шкільній.

Якщо будуть якісь зміни — повідомимо додатково.

Маємо гідно вшанувати захисника та провести в останню дорогу.Вічна пам'ять та шана! Герої не вмирають!