Учні Підгайцівського ліцею здобули першість у Всеукраїнських змаганнях «Cool Games»

Дата: 26.01.2024 08:21

У Києві відбувся фінал V Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games». У фіналі конкурсу взяли участь 480 учнів й учениць з українських ЗЗСО в трьох вікових категоріях: 9–10, 11–13 і 14–16 років.

Програма «Cool Games» охоплює проведення сучасних та адаптованих естафет. Це комплекс вправ, де учасники виборюють першість у швидкості, витримці та координації. Змагання проводилися в п’ять етапів: шкільному й міжшкільному, ОТГ, районному, обласному та всеукраїнському.

Під час проведення конкурсу учні також могли відвідати уроки «Цікава хімія», «Цікава фізика» та майстерки з нейрографіки, Art&Craft, Paper Craft і малювання піною. У гранд-фіналі учасники презентували свої регіони командними перфомансами.

Волинь представляли юні спортсмени Підгайцівського ліцею. Учні здобули беззаперечну перемогу в двох вікових дивізіонах – I віковому (9-10 років) та III віковому (14-16 років).

Щиро вітаємо тренерів Анну Гаврилюк та Олександра Бажула та їх підопічних:

І дивізіон:

Максима Шкорупського, 4-а клас;

Михайла Дручека, 4-г клас;

Софію Радіон, 4-г;

Дарʼю Щебет, 4-в;

Ярослава Яцюру, 5-б;

Марка Савчука, 5-г;

Юлію Фальфушинську, 5-в;

Христину Хомʼяк, 5-а.

ІІІ дивізіон:

Евеліну Лихач, 9-б;

Дениса Кубового, 9-а;

Ореста Близнюка, 9-а;

Анну Максимову, 10-а;

Інессу Лихач, 11-а;

Андрія Мартинюка, 11-а.

Вп’яте змагання «Cool Games» відбулися завдяки співпраці Комітету з фізичного виховання та спорту МОН і Української федерації учнівського спорту.