Оголошення про скликання 36-ї сесії Підгайцівської сільської ради

Дата: 30.01.2024 17:58

36 - та чергова  сесія Підгайцівської сільської ради 8-го скликання відбудеться 9 лютого 2024 року о 14.00 годині в приміщенні сільської ради. На розгляд пленарного засідання виносяться наступні питання:

1. Про затвердження порядку денного чергової тридцять шостої сесії Підгайцівської сільської  ради восьмого скликання.
  2. Про початок повноважень депутата Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області.
  3. Звіт сільського голови про роботу Підгайцівської сільської ради за підсумками 2023 року.
  4. Про затвердження Програми  запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, ґендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2024-2025 роки на території Підгайцівської сільської ради.
  5.  Про виконання бюджету сільської територіальної громади  за 2023 рік.
  6. Про затвердження розпоряджень сільського голови у міжсесійний період.
  7. Про внесення змін до рішення сільської ради Про бюджет сільської територіальної громади с. Підгайці на 2024 рік від 22.12.2023 №35/6 0354600000
  8. Про затвердження змін до програм.
  9. Про внесення змін до складу  постійної комісії  з  депутатської етики, дотримання законності, соціального захисту населення та з питань освіти, культури, молоді і спорту.
  10.  Про надання дозволу на розроблення проектно- кошторисної документації.
  11.  Про надання дозволу на коригування проектно- кошторисної документації.
  12.  Про затвердження Положення про квартирний облік при виконавчому комітеті Підгайцівської сільської ради.
  13.  Про затвердження Порядку взяття громадян на соціальний квартирний облік, їх перебування на такому обліку, зняття з нього та надання соціального житлового фонду для осіб, які потребують соціального захисту.
  14.    Про внесення змін до п.2 рішення Підгайцівської сільської ради від 15.12.2020 року № 2/8 «Про утворення виконавчого комітету Підгайцівської сільської ради восьмого скликання, затвердження  персонального та кількісного складу виконкому».
  15. Про встановлення норм витрат паливно- мастильних матеріалів на шкільних автобусах.
  16. Про встановлення надбавок за складність і напруженість в роботі керівникам закладів освіти, вихователям ЗДО за  період січень – травень 2024 року.
  17. Про преміювання водіїв шкільних автобусів закладів освіти Підгайцівської сільської ради.
  18. Про передачу на баланс КНП «Підгайцівський ЦПМСД Підгайцівської сільської ради» рухомого та нерухомого майна.
  19. Про затвердження стратегії розвитку КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області на 2024-2025 роки.
  20. Про надання дозволу на розроблення  детального плану території.
  21.  Про затвердження детального плану території.
  22.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється.
  23.  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  24.  Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  25.   Про оренду.
  26. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельної ділянки комунальної власності.
  27. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельних ділянок комунальної власності Підгайцівської сільської ради.
  28. Про внесення змін до рішення Підгайцівської сільської ради  № 20/10 від 16.09.2022 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду»
  29.  Про внесення змін до рішення Підгайцівської сільської ради  № 34/11 від 30.11.2023 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється»
  30. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки.
  31. Про надання дозволу на розроблення технічної документації з нормативно грошової оцінки земельної ділянки.
  32. Про організацію дорожнього руху в селі Липини вул. Максима Кривоноса.
  33. Про надання дозволу на формування лотів для продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах.
  34.  Про  корегування генерального плану села Піддубці Підгайцівської сільської ради
  35. Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Підгайцівської сільської ради.
  36. Розгляд  депутатських запитів.
  37. Різне.