75 тисяч гривень спрямували на потреби ЗСУ: у Підгайцівській громаді відлунали Різдвяно-новорічні благодійні концерти

Дата: 24.01.2024 14:48

Лище, Гаразджа, Романів, Пальче, Вишнів, Крупа, Піддубці, Звірів - цьогоріч географія різдвяно-новорічних благодійних концертів селами громади об'єднала жителів у благородній справі в підтримку Збройних сил України.

Майже 75 тисяч гривень вдалося спрямувати на потреби ЗСУ: ремонт автомобілів для військових підрозділів, підтримку збору на дрон, пальне для волонтерів, парафін для окопних свічок, лікування пораненого захисника.

Центр культури, туризму, молоді та спорту зібрав талановитих виконавців Різдвяно-новорічних піснеспівів, яскравих аматорських номерів у різних жанрах культури та мистецтва з різних куточків Підгайцівської громади.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

"Щиро дякуємо кожному, хто підтримав таку благодійну справу своєю участю, донатами. Такі події в час війни, коли ворог намагається знесилити та виснажити нас, вкотре нагадують, що світло є, і ми переможемо, бо сильні та об'єднанні спільною метою у боротьбі за Україну", - розповіла директорка КЗ "Центр культури, туризму, молоді та спорту Тетяна Ковжук.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису