У селі Підгайці проходив Турнір з дзюдо до Дня Соборності та свободи України

Дата: 23.01.2024 14:04

Упродовж двох днів, 20-21 січня 2024 р., у с. Підгайці проходив Турнір з дзюдо до Дня Соборності та свободи України

Про це повідомили на сторінці КЗ "Волинська обласна дитячо-юнацька спортивна школа з видів боротьби"

На базі Підгайцівського ліцею за сприяння КЗ «ВОДЮСШ з видів боротьби», Підгайцівського ОТГ, тренера-викладача позашкільної установи Романа Качковського та благодійників, проведено турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат (2011-2012, 2013, 2014, 2015, 2016 р.н.).

Боротьбу на татамі за найвищі нагороди від організаторів вели понад 150 юних спортсменів з міст Львова, Рівне, Дубно, Луцька, ДЮСШ та клубів з Рівненської та Волинської областей, та секцій дзюдо КЗ «ВОДЮСШ з видів боротьби» з Ковеля, Підгайців, та міста Луцька.

На урочистому відкритті змагань всі присутні хвилиною мовчання вшанувати наших співвітчизників, спортсменів, загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Директор позашкільної установи Віталій Терешкевич привітав усіх учасників з спортивною подією та побажав спортсменам чесної спортивної боротьби, а перемоги - найсильнішим.

Потому подяками закладу відзначав людей, які сприяють функціонуванню видів спорту, що культивуються в позашкільному закладі та надання допомоги в організації та проведенні спортивно - масових заходів в Підгайцівській громаді.

По закінченні урочистого відкриття розпочалася захоплююча боротьба, яку демонстрували юні дзюдоїсти.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та дипломами від організаторів.

Більше інформації на сторінці КЗ "Волинська обласна дитячо-юнацька спортивна школа з видів боротьби"