Безкоштовне насіння овочів до весняної посівної 2024 для ВПО та пільгових категорій громадян

Дата: 19.01.2024 20:49

USAID, в межах ініціативи AGRI-Україна для підтримки продовольчої безпеки громад, надаватиме домогосподарствам насіння овочів напередодні весняної посівної 2024 року.

Насіння зможуть отримати домогосподарства певних категорій громадян, де є можливим обробіток земельних ділянок, а саме:

• внутрішньо переміщені особи;
  • особи, які постраждали від війни (зокрема, учасники бойових дій та члени їх сімей, особи з інвалідністю внаслідок війни, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України).

Остаточний розподіл насіння буде здійснено Всеукраїнською асоціацією громад з урахуванням кількості заявок, наявності насіннєвого матеріалу, пріоритетів відбору та черговості подачі заявки.

Насіння овочів (18 видів) пофасовано у зручні для використання упаковування з розрахунку на одне домогосподарство орієнтовно на 0,25 сотки на культуру.

Заявки щодо потреби в насіннєвому матеріалі приймаються старостами старостинських округів, у сільській раді або на електронну адресу: gon4arukyana@ukr.net від громадян вищезазначених категорій Підгайцівської територіальної громади відповідно до місця реєстрації з 22 по 28 січня 2024 року.
Видача насіння планується протягом березня 2024 року.

Зразок заявки