Ліга спортивного орієнтування стартувала у Підгайцівській громаді

Дата: 18.01.2024 11:34

Підгайцівська громада бере участь у спортивному проєкті - всеукраїнські змагання «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів ЗЗСО 2023-2024 навчального року, що реалізується на теренах Волині у тісній співпраці з Волинський центр національно-патріотичного виховання,туризму і краєзнавства (Центр).

Тож, днями, перші активності відбулись у Лищенському ліцеї.

Спортивні ігри в рамках шкільних ліг проходять у п’яти видах спорту, серед яких - спортивне орієнтування🏃❗

Тож, працівники Центру долучились до проведення шкільних змагань з цього виду спорту у Лищенський ліцей .

У підсумку, було визначено кращих учнів, які будуть захищати честь ліцею у наступному етапі - на першість Підгайцівської ТГ .

Участь у змаганнях беруть 15 тисяч команд з 20 регіонів України, а гасло цих змагань – “Пліч-о-пліч. Разом переможемо!

#плічопліч