Заклади освіти громади забезпечені безперебійним резервним живленням у разі відсутності світла

Дата: 18.01.2024 11:08

Всі 20 закладів освіти Підгайцівської громади на випадок відсутності світла, повністю забезпечені резервним генераторним живленням, про це  повідомили у відділі освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради.

Генератори постачатимуть електроенергію на котельні, які перебувають на балансі КП та відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради та забезпечують теплом школи і садочки.

Таким чином, в разі частих вимкнень електропостачання буде змога зберегти системи опалення та уникнути їх замерзання.

Усі генератори закуплені коштом бюджету Підгайцівськоі сільської ради. Сподіваємось, цієї зими тривалих вимкнень електропостачання не буде, але як то кажуть чекай кращого та готуйся до гіршого.