Дзюдоїсти з Підгайцівської громади здобули перемоги у відкритому турнірі «Шацьк Новорічний»

Дата: 17.01.2024 09:38

13-14 січня вихованці секцій дзюдо з видів боротьби Підгайцівської громади брали участь у відкритому турнірі «Шацьк Новорічний».

На татамі престижного традиційний турніру, протягом двох днів, змагалося понад 200 спортсменів трьох вікових категорій з різних куточків Волинської області.

Романюк Дмитро, Юртаєв Олексій та Чумак Святослав здобули перемоги у своїх вагових та вікових категоріях, тренер-викладач Роман Качковський.

Призерами змагань, також стали:

✅Марковський Маркус - 2 місце;

✅Луценко Матвій - 2 місце;

✅Цикалюк Богдан - 3 місце;

✅Наврусевич Ярослав - 3 місце;

✅Остаповець Матвій - 3 місце;

✅Чумак Олександер - 3 місце;

✅Антонюк Валентин - 3 місце;

✅Коноба Максим - 3 місце;

✅Назарук Ілля - 3 місце;

✅Швабауер Каміла - 3 місце.

Щиро вітаємо спортсменів та їх тренера! Бажаємо не зупинятись на досягнутому, нових перемог та подальшого вдосконалення в улюбленому виді спорту.