Молодим у нас скрізь дорога: активістка зі Струмівки отримала "Оскар 2023" для працівників молодіжної організації

Дата: 16.01.2024 09:55

Вітаємо членкиню Молодіжної ради при Підгайцівській сільській раді, жительку села Струмівка Софія Вербицька!

Активістка отримала "Оскар 2023" для працівників та працівниць організації" NGO Youth Platform ГО "Молодіжна Платформа" у номінації "Супер нова організації".

Приємно відзначити, що будувати свою кар'єру у молодіжній політиці юна леді розпочала у Молодіжна рада при Підгайцівській сільській раді , а нині дивує, та підкорює своїми здобутками та активністю, розвиваючи Молодіжну політику в Україні. Сподіваємось, новий досвід та навички комунікації сприятимуть впровадженню передового досвіду та розвитку молоді Підгайцівської громади.