На ремонт авто для евакуації поранених збирали під час благодійного ярмарку та різдвяного концерту в селі Гаразджа

Дата: 15.01.2024 14:51

Майже 16 тисяч на ремонт авто для евакуації поранених зібрали під час благодійного ярмарку та різдвяного концерту в селі Гаразджа.

Фото без опису14 січня у клубі с. Гаразджа відбувся благодійний концерт на підтримку ЗСУ до якого долучився благодійний фонд "З рук в руки Україна" благодійним ярмарком та виставкою.

Заручившись підтримкою волонтерів, організатори благодійного дійства Леонід Чайка та Руслан Горохоль об'єднали  навколо благородної справи аматорів сцени, активістів села, вихованців місцевого клубу, їх батьків та всіх небайдужих жителів села Гаразджа.

Поробки умільців зі всієї Волині були виставлені з благодійною метою на продаж під час виставки.

Колоритними українськими щедрівками, колядками віншували зі сцени клубу вихованці недільної школи храму Успіння Пресвятої Богородиці, учні Гаразджанської гімназії, хор "Криниченька" БК Піддубці.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Патріотичною піснею та молитвою  за наших воїнів до сліз розчулила присутніх у залі солістка Вікторія Писарук.

Яскравими емоціями та оплесками глядачі зустрічали танцювальний ансамбль "Соняшник" клубу с. Гаразджа, ляльковий театр БК села Липини.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Спільними зусиллями вдалося зібрати 15738 грн, які через волонтерську організацію "З рук в руки Україна" були передані на ремонт та обслуговування автомобіля бойових медиків 115 ОМБр.

"Дякуємо всім, хто взяв участь у благодійному заході, організаторам, благодійникам за донати. Лише спільними зусиллями й з вірою у серці, мрію про Перемогу можна втілити у реальність", - розповіла директорка КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради Тетяна Ковжук.