Козацькому роду – нема переводу: Підгайцівські ліцеїсти стали призерами обласних змагань

Дата: 12.01.2024 12:35

На передодні Різдвяних свят у м. Луцьку на базі спортивного комплексу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні відбувся фінальних етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю учнів України «Козацький гарт».

Команда Підгайцівського ліцею у складі 12 спортсменів 5 - 10 класів зайняла почесне друге місце в області серед 240 юнаків і дівчат із ЗЗСО, які змагались в міських, селищних і сільських територіальних громадах.

Випробування включали:

✅ естафету з перешкодами;

✅ естафету валуни;

✅ футбоулинг;

✅ дартс;

✅ конкурс «Знавців історії України (історії козацтва) спортивних досягнень за часів незалежної України».

Призери отримали кубки, медалі і грамоти від Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України, управління освіти і науки облдержадміністрації та ВНОК України у Волинській області.

Щиро вітаємо та бажаємо успіхів і нових досягнень у спорті.