У ІІІ етапі всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання 2 переможців - учні з ліцеїв Підгайцівської громади

Дата: 09.01.2024 15:34

Кашицький Андрій, школяр Підгайцівського ліцею очолив турнірну таблицю олімпіади з трудового навчання з І місцем серед 9 класів, керівник Семенюк Руслан Андрійович.

Високий результат і почесне 2 місце в області серед 11-класників у Савчука Дмитра з Піддубцівського ліцею, керівник Денисов Микола Віталійович.

Компетентне журі оцінювали різні типи теоретичних завдань на знання предмету та практичну роботу.

Учасникам олімпіади необхідно було виготовити та оздобити виріб із запропонованого набору матеріалів та інструментів із застосуванням операцій ручної та механізованої обробки конструкційних матеріалів.

Тож 9 - класники майстрували розвиваючу іграшку для дітей, а 11-класники виготовляли міні-мольберт.

Щиро вітаємо переможців та їх наставників, дякуємо Вам за плідну роботу