Рожище-Підгайці-Володимир: молодіжні ради трьох громад ділились досвідом

Дата: 09.01.2024 09:04

Днями Молодіжний центр м. Рожище відвідали представники Молодіжна рада при Підгайцівській сільській раді.

Хлопці та дівчата познайомилися з напрацюваннями у роботі молодіжних центрів та проведення форумів у своїх колег з сусідніх громад.

Фото без описуФото без опису

"Спочатку ми послухали про розвиток молоді у м. Рожище, кожен дізнався для себе щось нове та зробив певні висновки. Далі у всіх була можливість проявити себе з творчою сторони. Завершальним етапом нашої зустрічі стала командна робота, у якій ми виконували індивідуальні завдання по написанню плану для створення ідеального форуму, Дня молоді, молодіжної ради та молодіжного центру", - повідомили на сторінці Молодіжки у Фейсбук.