На Велике свято Водохреще у селі Лище колядувала вся громада

Дата: 08.01.2024 18:41

7 січня у Велике свято Водохреще у селі Лище колядувала вся громада

Артисти з різних куточків Підгайцівської ТГ зібралися на атмосферній сцені БК с. Лище, щоб презентувати свої неймовірні, талановиті виступи, заспівати нові колядки, присвячені нашим Захисникам.

Казково декорована сцена у вигляді лавини зі сніжинок відкривала чарівний шлях до Небес.

Розпочали різдвяне дійство з імпровізованого звернення Ангела, якого Господь Бог спустив на землю, щоб захистити Україну  від всіх бід і негараздів.

Щемливою "Хвилиною мовчання" присутні, спільно з вихованцями Липинського БК, вшанували та помилилися за спокій душ наших Героїв, які навіки на небесах .

Глядачів тішили та дивували яскравими, костюмованими виступами танцюристи - янголи з Піддубців, аматори хореографії з Лища та колоритні артисти Підгайцівської "Гармонії".

Цьогоріч колядники з Підгайців, Крупи, Липин, Лища, Борохова заспівали чимало величально-поздоровчих пісень, сповіщаючи про народження Ісуса Христа.

Фото без описуФото без опису

А на завершення благодійного концерту потужним співом віншував Заслужений народний ансамбль пісні і танцю України "Колос".

"У селі Лище ми спільно з КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради та талановитими артистами з усієї громади традиційно продовжили серію благодійних концертів у підтримку нашого війська. Щиро дякуємо виконавцям за старання, всім за донати. Кошти спрямують на запити наших воїнів-земляків. Низько вклоняємося і дякуємо ЗСУ за захист. Стежте за анонсами концертів у інших селах громади.

Христос народився! Славімо його!" - розповів Валентин Приходько - заступник Підгайцівського сільського голови