Поліцейські офіцери Підгайцівської громади прозвітували про роботу у 2023 році

Дата: 05.01.2024 12:04

5 січня під час засідання виконавчого комітету Підгайцівської сільської ради на розгляд присутніх поліцейські офіцери громади Олександр Остапчук та Дмитром Гриб представили звіт за 2023 рік.

В залі засідань були присутні керівники сектору взаємодії з громадами Роман Богдан та Геннадій Сищук.

Вродовж звітного періоду, забезпечення правопорядку шерифами здійснювалось у 20 селах громади, де проживає близько 25 тисяч жителів.

Офіцери розповіли, що важливою безпековою ініціативою 2023 року стало встановлення  камери автоматичної системи фотовідеофіксації порушень правил безпеки дорожнього руху у с . Струмівка.

Вказана ініціатива допомогла значно покращити безпеку дорожнього руху на небезпечному відрізку автошляху та суттєво підвищила рівень доходів місцевого бюджету за рахунок штрафів✔️.

За 12 місяців 2023 року місцеві шерифи прийняли 109 викликів по лінії 102 та розглянули 610 матеріалів звернень громадян.

Офіцери відпрацьовували рейди спільно з соц службами щодо протидії домашнього насильства та відвідували сім'ї, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Профілактично-роз’яснювальна робота співробітниками поліції велася у навчальних закладах громади, у сфері благоустрою населених пунктів, щодо запобігання незаконного обігу наркотичних засобів та алкогольних напоїв.

Належну увагу офіцери приділяли забезпеченню громадському порядку та безпеки, безпеки дорожнього руху та щодо дотримання норм дозвільної системи.

Загалом за результатами накладених штрафних санкцій бюджет громади за 2023 рік поповнився на понад 1 300 000 гривень.

По завершенню звіту поліцейських офіцерів, сільський голова Юрій Семенюк зазначив про суттєве покращення ситуації із забезпечення правопорядку у громаді та висловив свою підтримку безпекового розвитку громади у майбутньому.

Поліцейські офіцери Підгайцівської громади