14 тисяч на ЗСУ: у Піддубцях відлунав благодійний концерт

Дата: 04.01.2024 14:18

Серію благодійних концертів в підтримку ЗСУ вже традиційно в Різдвяно-новорічний період проводять працівники КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради .

Тож перші святкові колядки за участі колективів художньої самодіяльності пролунали 1 січня зі сцени Піддубцівського будинку культури.

Святковий концерт розпочали спільною Різдвяною молитвою та зверненням до Господа за благословенням українського народу на Перемогу та захист від супротивників, всі разом помолилися за наших Захисників.

Понад 20 пісенних, танцювальних, віршованих, театральних номерів з Різдвом христовим, у славу нашим ЗСУ  та у найкращих різдвяних народних українських традиціях оплесками зустріли глядачі у залі.

А завершили Різдвяне дійство виконанням спільної колядки артистів та глядачів "Нова радість стала".

Зі слів директора БК села Піддубці Віталія Демчинського, спільними зусиллями вдалось зібрати 14 тисяч гривень, з яких 3 тисячі передали на потреби ЗСУ через військового капелана Івана Гуреєва, а решту 11 тисяч спрямували через волонтерську організацію "З рук в руки" на ремонт авто для 14 бригади.

Щиро дякуємо організаторам Різдвяних піснеспівів, виконавцям та глядачам за донати. Дякуємо ЗСУ за захист. Разом до Перемоги.