Для жінок Підгайцівської ТГ провели інформаційну зустріч з протидії насильства

Дата: 29.12.2023 11:40

У Бібліотеці-філії села Підгайці 28 грудня мобільна команда Волині провела інформаційну зустріч з протидії насильства для жінок, в тому числі ВПО.

Соціальна працівниця Марина Біла та психологиня Марина Ткачова розглянули актуальні питання гендерно зумовленого насильства та особливу увагу присутніх звернули на важливі аспекти психологічного стану дітей під час війни.

По завершенню зустрічі, жінкам були подаровані "Жіночі набори гідності" від організаторів проєкту.

"Просвіта та попередження насильства є одним із напрямків діяльності відділу соціального захисту населення Підгайцівської сільської ради, тож ми радо співпрацюємо з фондами та організаціями, які допомагають покращити ситуацію у вказаному напрямку", - розповіла начальниця соцвідділу Підгайцівської сільської ради Катерина Голубович.

Проєкт реалізується міжнародним фондом охорони здоров'я та навколишнього середовища "Регіон Карпат" Neeka, що є виконавчим партнером Агенства ООН (Юнісеф).