Шановні жителі громади! Актуалізуйте свої дані в реєстрі територіальної громади!

Дата: 27.12.2023 16:19

Прохання до жителів, які зареєстровані на території громади для уточнення та актуалізації даних, звернутися до адміністраторів Центру надання адміністративних послуг Підгайцівської сільської ради.

Звертаємо вашу увагу, що у Реєстрі територіальної громади є багато відомостей, що не відповідають дійсності, зокрема потребують уточнення:

✅дата народження, місце реєстрації, дата реєстрації, реквізити паспорта, свідоцтва про народження, тощо.

Для актуалізації даних необхідно мати наступні документи:

✅паспорт громадянина України;

✅свідоцтво про народження (для дітей до 14 років);

✅реєстраційний номер облікової картки платника податків( РНОКПП);

✅будинкову книгу (за наявності).

Реєстр територіальної громади (РТГ) - це сучасна база даних, яка створена з метою спрощення процедури обміну інформацією про реєстрацію місця проживання громадян між органами влади та забезпечення потреб громади в автоматизації процесів.

Мешканці, дані яких внесені в Реєстр, зможуть не витрачати свій особистий час для отримання різного виду документів з питань реєстрації місця проживання, які необхідні для надання адміністративних та соціальних, електронних публічних послуг.

☎️ Отримати додаткову інформацію можна за адресою с Липини , вул. Центральна, 7 або за телефоном +38(050) 132 69 79