Двох Героїв з Підгайцівської громади Ярослава Федорця та В'ячеслава Максимука відзначили високими державними нагородами посмертно

Дата: 27.12.2023 12:37

Сьогодні, 27 грудня Голова Луцької районної державної адміністрації Анатолій Костик та представник Луцького РТЦК Юрій Хом'як вручили нагороди родичам героїв-земляків, які загинули, захищаючи територіальну цілісність, незалежність та свободу Батьківщини.

Орденом "За мужність" ІІІ ступеня посмертно нагороджено Героя з Підгайцівської громади Федорця Ярослава.

Відзнаку сина за особисту мужність та самовіддане виконання військового обов’язку вручили матері Героя - Іванні Федорець.

Ярослав Володимирович Федорець, 25-річний військовослужбовець з села Гаразджа, мужньо виконавши військовий обов'язок, загинув у бою за Україну 22 липня 2023 року поблизу населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району Донецької області.

🇺🇦 Медаль «За військову службу Україні» Максимука В'ячеслава посмертно вручили батькам Максимуку Миколі Павловичу та Максимук Галині Юхимівні.

Фото без описуФото без опису

Герой з дружиною та двома дітьми проживав у селі Струмівка Підгайцівської громади.

Старший сержант В'ячеслав Максимук воював за Україну у лавах 115-ї окремої механізованої бригади ЗСУ.

Обіймав посаду командира відділення. Загинув 23 червня 2022 року під час виконання бойового завдання біля міста Лисичанськ на Луганщині. Воїну було 39 років.

Вічна пам’ять, честь і шана Героям!